Trening dla początkujących kobiet. Video.

Cześć ! 😍😍😍

Planujesz zacząć poprawiać swoją sylwetkę lub już zaczęłaś to robić ? Zastanawiasz się jakie treningi wykonywać – ten trening jest dla Ciebie !

Realizując go wzmocnisz i wyrzeźbisz calutkie ciało – nogi, pośladki, ramiona, plecy i klatkę piersiową. 🤩🤩🤩 Jest idealny na pierwsze 4-6 tygodni treningów.

Rób go 2-3 razy w tygodniu. W każdym ćwiczeniu zrób po 14 powtórzeń – to jest jedna seria. Wykonaj po 3 serie każdego ćwiczenia, zrób 60 sekundowe przerwy pomiędzy seriami.

Ciężar dobierz tak, abyś nie była w stanie zrobić 15-ego lub 16-ego powtórzenia. Ćwiczenia wykonaj w kolejności pokazanej na video. A teraz niespodzianka ! 🎁🎁🎁

Przy każdej nazwie ćwiczenia podałam Ci numer miejsca – odpowiednik (naklejkę z numerem) znajdziesz na każdym urządzeniu w naszej siłowni – jest to super ułatwienie, żebyś nie musiała szukać odpowiedniego sprzętu.

W razie jakichkolwiek pytań – śmiało zadawaj je w komentarzu pod tym postem. Podoba Ci się ten wpis ? Pomóż mi pomóc innym kobietom udostępniając go u siebie.

Z góry dzięki. Kasia z GymHouse.